DOPRAVA, PLATBA, BALENÍ objednávky


Možnosti dopravy:

Zásilkovna - doručení do Z-BOXu

Doručení balíčku do výdejního boxu. Z-BOX je samoobslužné výdejní místo, které je otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zásilku si tu vyzvednete bezkontaktně, a to klidně i uprostřed noci 

V objednávce si zvolíte Zásilkovnu (odběrové místo), na které bude balík připraven k vyzvednutí. Jakmile bude balíček připravený, přijde Vám informační e-mail a SMS s kódem zásilky, který potřebujete k výdeji balíčku. Z-BOX otevřete přes mobilní aplikaci Zásilkovna.

80 Kč

Zásilkovna - na výdejní místo

Doručení balíčku do výdejního boxu

V objednávce si zvolíte Zásilkovnu (odběrové místo), na které bude balík připraven k vyzvednutí. Jakmile bude balíček připravený, přijde Vám informační e-mail a SMS s kódem zásilky, který potřebujete k výdeji balíčku.  

80 

Zásilkovna - doručení na adresu

Zásilku Vám doručí přímo na zadanou adresu, ať už domů, nebo třeba do práce. O dni a čase doručování Vás budou předem informovat. 

120 

Balíkovna

Zásilku Vám doručí na cílovou adresu Balíkovny. V objednávce si zvolte Balíkovnu (odběrové místo), na které bude balík připraven k vyzvednutí. Jakmile bude balíček připravený, přijde Vám informační e-mail a SMS s kódem zásilky, který potřebujete k výdeji balíčku.

65

Osobní odběr

Osobní odběr v Opavě (pouze po předchozí telefonické domluvě).

Svůj balíček si můžete vyzvednout zdarma v Opavě, na místě předání se jistě domluvíme. Při osobním odběru nám balíček můžete zaplatit předem převodem na náš účet nebo na místě hotově. 

ZDARMA

Možnosti platby:

Platba na účet 

ZDARMA

Platba na dobírku

30 Kč

Hotově při osobním vyzvednutí

ZDARMA

Možnosti balení objednávky:

STANDARTNÍ BALENÍ - ZDARMA - obsahuje:

  • krabici
  • bublinkovou fólii

DÁRKOVÉ BALENÍ - 60 Kč - obsahuje:

  • dárkovou krabici s průhledným okýnkem
  • dřevitou vlnu

Celý balíček je zabalený v bublinkové fólii, aby nedošlo k poškození zásilky.